Zváraniecertifikovaný normou STN EN ISO 9606, paličský preukaz D-G2

Dokážeme sa na mieru prispôsobiť našim zákazníkom a dávame si záležať na každom detaile. Môžete nám zveriť všetko od malých objednávok až po veľké projekty. Sme povestní vynikajúcou kvalitou, flexibilitou a dodržiavaním termínov. Špecializujeme sa na výrobu rôznych výrobkov z kovu na mieru podľa  výkresovej dokumentácie.

Kontaktná osoba:

Šmikal Marian-  +421 949 413 320

Email:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kde nás nájdete

zaoberáme sa zákazkovou výrobou pre firmy aj jednotlivcov. Ponúkame zváranie hliníku, mäkkých a aj tvrdých hliníkových zliatin- duralov, ako aj zváranie nerezu, titánu a železa.

 

Našou hlavnou náplňou je presná zváračská práca. Zvárame rôznymi technológiami. Sme certifikovaný normou STN EN ISO 9606. Vyrábame rôzne technologické prvky, ale zaoberáme sa aj inými produktami zámočníckej výroby.

kovovyroba

Výrobky nielen vyrobíme, ale aj dovezieme a namontujeme na ich konkrétne miesto určenia. Poskytujeme teda komplexný servis. Ušetríte tým nielen váš čas, ale i peniaze.

Kovovýroba zváranie 

Zváranie umožňuje vyrobiť aj technologicky náročnejšie výrobky. Je pevnejšie a stabilnejšie ako spájanie pomocou skrutiek či nitov, predlžuje životnosť vašich výrobkov a dajú sa ním ľahko opraviť výrobky z kovu. U nás nájdete perfektné prevedenie zvarov, dodržujeme predpísané kóty a rozmery. Snažíme sa zabezpečiť čo najvyššiu úroveň kontroly a zabezpečenie 100% kvality práce.

Kovovýroba zváranie